Sonda

 

Każdy z nas ma swój ulubiony sposób polowania. Jeden lubi polowanie z podchodu ktoś inny z ambony. Polowanie na wab daje ciekawe rezultatu szczególnie przy polowaniu na lipcowe kozły. A naśladowanie byka na rykowisku jest nie lada doznaniem i przeżyciem dla myśliwego. Każdy z nas ma swoje preferencje, jeden preferuje polowanie indywidualne a ktoś inny woli polowanie zbiorowe. To samo w kwestii ilości polowań zbiorowych, są to polowania umacniające stosunku między ludzkie,  silnie integrujące środowisko myśliwskie dlatego też wyjazd na polowanie zbiorowe nie musi być bogate pokotem, wrażenia wyniesione z takich polowań są dłużej zapamiętywane niż niejedno udane polowanie indywidualne. To samo dotyczy rodzaju broni używanej do polowań, każdy z nas ma swoje od lat sprawdzone i pasujące do sylwetki i ramienia karabiny którymi się posługuje i co najważniejsze lubi je.

Sonda jest swego rodzaju rozrywką ale również sondą, jakie preferencje są wśród myśliwych. W związku z tym zapraszam do składania odpowiedzi, a przy okazji składane odpowiedzi są oczywiście całkowicie anonimowe.

Zapraszam kolegów do uczestnictwa w podobnej sondzie umieszczonej w temacie „EPI – elektroniczny wpis pobytu na polowaniu – Sonda” w aktualnościach. Sonda jest całkowicie anonimowa i nie zobowiązująca. Polega jedynie na udzieleniu odpowiedzi przez uczestnika sondy. Jeszcze raz zapraszam do udzielenia własnego głosu. http://ostoja-szczecinek.pl/2015/01/epi-elektroniczny-wpis-pobytu-na-polowaniu/  

A może szybka sonda przed Walnym Zgromadzeniem – EMPATIA