Zakwaterowanie

Domek myśliwski Domek myśliwski usytuowany jest przy trasie krajowej nr 11 na uboczu w sąsiedztwie leśniczówki Turowo Nadleśnictwa Czarnobór w  „sercu” „Zaczarowanych pejzaży”  Pokładamy również za zaszczyt i wyróżnienie, a także czujemy się dumni, iż w środku naszych obwodów łowieckich dzierżawionych przez Koło, nieopodal wsi Turowo padł jeden z ostatnich w Polsce a na pewno ostatni na Pomorzu Tur (Bos-primigenius), co jest historycznie potwierdzone. Rogi tego tura w chwili obecnej znajdują się w Muzeum Narodowym Szwecji /czytaj o tym na stronach oficjalnego serwisu Koła Łowieckiego www.ostoja-szczecinek.pl /

I poziom – duże ogólne pomieszczenie około 50 m2 obok kuchnia oraz toaleta (dwie umywalki, prysznic oraz dwie kabiny WC) z przedsionkiem w którym umieszczona jest szafa na broń myśliwską z tego pomieszczenia prowadzą schody na drugi poziom.

II poziom – ogólne pomieszczenie około 20 m2 obok łazienka ( jedna umywalka, toaleta oraz prysznic) dalej oddzielne pomieszczenie gospodarcze 1-osobowe z którego korzysta najczęściej pilot, obok pokój 2-osobowy następnie pokój 3-osobowy, na wprost wyjście na taras około 20 m2. Z tego poziomu prowadzą schody na trzeci poziom.

III poziom – w którym nieduży korytarz łączy trzy pokoje 2-osobowe, jeden z pokoi posiada wyjście na nieduży balkon nad tarasem, połączony on jest schodami ewakuacyjnymi z tarasem.

Bliskie położenie od miejscowości Szczecinek pozwala na dojazd osób współtowarzyszących w polowaniu a zamieszkałych w Szczecinku.

Łącznie :
I poziom – miejsca do spania: 2
II poziom – miejsca do spania w pokojach: 6, po dostawieniu miejsca w pomieszczeniu ogólnym 5. Drugi poziom ogólnie może pomieścić 11 osób.
III poziom – miejsca do spania: 6
Ogółem w pokojach może spać: 12 osób

Domek posiada własną kuchnię.

Miejsca dostawione: 7 (może być więcej)

 

GALERIA ZDJĘĆ DOMKU MYŚLIWSKIEGO

Zdjęcie panoramiczne głównego pomieszczenia Domku myśliwskiego zapisane w pliku JPG.

Pokoj salon mysliwski

 Zdjęcie panoramiczne głównego pokoju w Domku myśliwskim


W miesiącu październiku 2014 wykonano remont pomieszczeń sanitarnych na parterze domku myśliwskiego, dokładny opis oraz załączone do niego zdjęcia można obejrzeć na stronie:

http://ostoja-szczecinek.pl/2014/10/remont-sanitariatow-oraz-natrysku-w-domku/