Oglądalność strony www.ostoja-szczecinek.pl

Oglądalność strony www.ostoja-szczecinek.pl

Strona naszego Koła Łowieckiego istnieje od sierpnia 2013 roku to już mija 20 miesięcy jej bytności w Internecie przez ten okres na naszej stronie ukazało się 80 postów. Opisujących życie codzienne naszego koła tu należy dodać, że oprócz administratora strony, który opracował większość materiału nie powinno się ominąć naszych kolegów współpracujących w budowie strony a tym samym pozytywnego wizerunku naszego koła i tym samym łowiectwa. W śród tych kolegów na pewno się znajduje kol. Tomasz ZIEMBA który w zdecydowany sposób przoduje nad pozostałymi osobami swoja aktywnością na stronie, Zenon PIECEWICZ, Zbigniew FILIPIAK (s), Stanisław LICA a w ostatnim czasie Anna SIGIEL – DOPIERAŁA. Należy również wspomnieć o kolegach którzy „dorzucają” choćby jedno zdjęcie lub tekst tu należy wymienić nazwiska Anny KOLBUSZ i Tadeusza PARTYKI. Cieszy fakt, że nasze informacje docierają do niemal całego świata, kto by dał wiarę, że otwierana jest w takich krajach jak Uganda, Wenezuela czy też Papua Nowa Gwinea. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego powodu, że nasze świadectwo idzie w świat popularyzując pozytywny wizerunek łowiectwa w Polsce. W pliku PDF przedstawione są szczegółowe dane dotyczące ogólnej ilości wejść na stronę w ostatnim tygodniu, która wynosi 2835 wejść, z czego aż 2367 wejść a Polski a 468 z pozostałych krajów świata, na uwagę zasługuje duże zainteresowanie naszą stroną w Stanach Zjednoczonych Ameryki, zarejestrowanych jest aż 105 wejść na stronę. Na przełomie 2014 / 2015 roku duże zainteresowanie naszą strona zarejestrowane zostało w Brazylii gdzie osiągnęło 49 wejść. To jak na kraj dla nas bardzo odległy, również kulturowo jest liczbą wyjątkowo dużą. W ostatnim czasie zwiększyła się w bardzo dużym stopniu oglądalność naszej strony w Danii oraz Holandii.

Koło Łowieckie w ostatnim czasie prezentowane jest na portalu społecznościowy FACEBOKU, gdzie w zdecydowanym stopniu inicjatorem tego zamysłu był Przewodniczący Komisji Tradycji i Zwyczajów Łowieckich przy Zarządzie Okręgowym w Koszalinie kol. Marek PLEWA. Na stronie zaznaczyli swoją obecność znani w środowisku myśliwskim nasi koledzy i przyjaciele, tu z wielkim szacunkiem wymienię kilka osób: Krzysztof LECHOWSKI, Grzegorz RUSSAK, Anna SUMIŃSKA, Katarzyna LEWIŃSKA – TUKAJ i znana dla nasz wszystkich Basia GRYNIA a ponadto Ryszard JASIONAS, Marek PLEWA, gen Stanisław WOŹNIAK (Przewodniczący Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych Poza Granicami Kraju ONZ), którzy akceptują i wspierają naszą działalność  popularyzacyjną w internecie pozytywne łowiectwo a w kole łowieckim wspieranie tradycji i szeroko pojętej etyki . Wymieniając nazwiska znanych myśliwych i sympatyków łowiectwa na koniec chcę wymienić nazwisko kol. Józefa STARSKIEGO (organizator polowań w Kanadzie) oraz kol. Roberta ZAWIERUCHY (Prezydent Związku Polonii przy Kongresie Polonii  w Kanadzie), który bacznie obserwuje nasza stronę internetową. Koło nasze posiada również stronę internetową stanowiąca reklamówkę dla myśliwych obcojęzycznych, która również z uzyskanych informacji ze strony google posiada bardzo dużą oglądalność wśród myśliwych z poza granic Polski.

Ponadto strona przez cały okres jej istnienia wzbogacana była o krótkie felietony i strony stanowiące poradniki myśliwskie.

Ogladalność strony

Swiat

Przedstawione informacje stanowią sprawozdanie z prowadzenia i administrowania strony internetowej Koła Łowieckiego OSTOJA. Jednocześnie zachętą dla pozostałych kolegów do czynnego udziału w tworzeniu strony.

 

Opracował: Marek BUBLEJ