Ostoja danieli u Tomasza w Czarnoborze

Prezentacja zdjęć autorstwa pani Lidii Ziemby ujęta w ekspozycji programu Youtube.

http://youtu.be/2VkzrZemEao

Daniele w naturalnym środowisku przy paśniku za dyrektorem.

Daniele w knieii

 

Daniele w zimę przy domu Tomasza Ziemby z super gościem – dzikiem.

Daniele „złapane” w obiektyw camery pani Lidii Ziemby z okna własnego mieszkania w Czarnoborze. Warto było by dostarczyć trochę karmy dla Tomasza by choć od czasu do czasu, podrzucił dankom cokolwiek.

Turowo 29 styczeń 2015.r.

W ostatnich dniach Kapituła Odznaczeń przy Zarządzie Okręgowym w Koszalinie przesłała propozycję wniosku o nadanie „Złotego Medalu zasługi Łowieckiej” dla kol. Tomasza ZIEMBY do Kapituły Odznaczeń przy Zarządzie Głównym Polskiego Związku Łowieckie w Warszawie.

Kol. Tomasz ZIEMBA jest jedynym żyjącym członkiem założycielem naszego Koła Łowieckiego, za swoją długoletnią pracę na rzecz koła i jego społeczności został nominowany przez Zarząd Koła Łowieckiego do tego odznaczenia. Gratulacje Tomaszu my wspólnie, wszyscy członkowie naszego koła cieszymy się że to własnie Ty zostałeś do tego odznaczenia nominowany i że ono jak nikomu innemu, Tobie się należy. Gratulacje Tomaszu.

 

Chmara dzików, lochy prowadzące z warchlakami. Zdjęcia autorstwa Marka Bubleja.