„Gazeta łowiecka”

rogacz_10_oliwka

Na Naszej stronie www:ostoja-szczecinek.pl dostępna jest „Gazeta Łowiecka”, całkowicie bezpłatne łowieckie czasopismo internetowe. W związku z zaprzestaniem prenumeraty przez koło prasy łowieckiej dla myśliwych, jest to doskonała alternatywa na kontakt z kulturą łowiecką oraz doskonały materiał do podnoszenia wiedzy łowieckiej i  myśliwskiej. Informacja szczegółowa zawarta jest w pliku załączonym do artykułu poniżej „O gazecie.pdf”

O gazecie

Magdalena Bublej„Gazeta Łowiecka” to pierwszy całkowicie darmowy, internetowy miesięcznik dla myśliwych, leśników i pasjonatów łowów. W każdym wydaniu na ponad 120 stronach prezentowane są ilustrowane fantastycznymi zdjęciami artykuły z różnych stron świata, przybliżając Czytelnikom kulturę łowiecką innych krajów, zagadnienia i problemy oraz obrazy polowań na wszystkich kontynentach. Omawiane są również wydarzenia i prezentowane materiały związane z łowiectwem w naszym kraju. W „Gazecie Łowieckiej” zamieszczane są artykuły znanych zagranicznych autorów prasy myśliwskiej, jak również teksty i zdjęcia polskich dziennikarzy i fotografów.

„Gazeta łowiecka”  współpracuje z największymi internetowymi magazynami myśliwskimi, takimi jak szwedzka gazeta MINJAKT, duńska MID JAGTBLAD, norweska MITT JAKTBLAD, niemiecka WIR JAGEN i fińska JAHDISSA.

Wejście na stronę „Gazety myśliwskiej” umożliwia link umieszczony w prawym bocznym panelu w drugiej pozycji pod miesięcznym kalendarium łowieckim pod tą samą nazwą lub też poprzez przyciśnięcie lewym przyciskiem myszki logo naszego koła.

Życzę przyjemnej lektury
Administrator strony
www:ostoja-szczecinek.pl

http://3.bp.blogspot.com/-MQ5MiRP2i2s/UP16oYGzyDI/AAAAAAAAADE/qi3w4kngk3Q/s1600/td208_oddzielnik2.png

Podjęty kontakt w dniu dzisiejszym (02.12.2014.) z właścicielem i administratorem strony „Gazeta łowiecka” oraz udzielona odpowiedź na skierowany mail, zachęca nas do popularyzacji strony i materiałów zawartych w „Gazecie łowieckiej” wśród kolegów myśliwych ponadto p. Maciej Pieniążek zwraca się do nas za pośrednictwem mojej osoby o sugestie i nowe nietuzinkowe pomysły, za co serdecznie dziękuje i pozdrawia nas, myśliwych Koła Łowieckiego OSTOJA, myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór.

Załączone zdjęcie oraz grafika autorstwa: Marek Bublej