Polowanie dewizowe z myśliwymi z Danii

Krótki reportaż zdjęciowy z odbytego w dniach 23 – 26. października 2014 roku polowania dewizowego z udziałem dwóch myśliwych z Danii – ojca i syna.

Tekstoversættelse til dansk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Prowadzącym polowanie dewizowe i pierwszym podprowadzającym myśliwego dewizowego był kol. Jerzy Kolbusz, drugim podprowadzającym myśliwego dewizowego był kol. Franciszek Hryniewicz.

Catering tym razem ograniczył się wyłącznie do zabezpieczenia obiadu, natomiast śniadania i kolacje były organizowane przez gospodarza polowania zgodnie z załączonym jadłospisem, który opracowany został w zakresie posiłków obiadowych przez catering, kolacje i śniadania zabezpieczane były we własnym zakresie. Jadłospis 23.26.10 Dla każdego członka naszego koła, który nas odwiedził w czasie trwania polowania, przygotowany był godny poczęstunek, choćby w postaci wyśmienitego ciastka z doskonałą „dymiącą” kawą.

Polowanie zakończyło się pokotem składającym się z dwóch jeleni – byków oraz sarny – kozy. I pomimo trwającego w tym czasie zakrojonego na szeroką skalę remontu pomieszczeń sanitarnym na parterze naszego domku, każdy wyjechał z polowania zadowolony i uśmiechnięty z nadzieja powrotu w przyszłym sezonie łowieckim.